پیشنهادات آرایشگر مگان مارکل برای محصولات مراقبت پوست

میکاپ آرتیسیتی که آرایش عروس مگان مارکل را برعهده داشت اخیرا تعدادی از محصولات مراقبت پوست محبوبش را افشا کرده است.

دنیل مارتین، میکاپ آرتیستی است که به او برای آرایش صورت عروس جدید ملکه انگلیس مگان مارکل اعتماد کرده و این کار را به وی سپردند. وی اخیرا محصولات مراقبت پوست مورد علاقه خود را افشا کرده است.

محصولات مراقبت پوست

این میکاپ آرتیست که آرایشگر برخی از سلبریتی های هالیوود و یکی از سفیران برند لوکس Dior و همچنین یکی از دوستان نزدیک مگان مارکل است، اخیرا برخی از محصولات مراقبت پوست که در کارش به آنها تکیه می کند را در صفحه شخصی خود افشا کرده است.

محصولات مراقبت پوست

دنیل مارتین و مشتری معروفش مگان مارکل

دنیل که همچنین یکی از مشاوران رنگ در محصولات آرایشی برند آنست (متعلق به بازیگر هالیوودی جسیکا آلبا) است، به گزارش پرشین وی افشا کرد که منتخب کوچکی از محصولات هستند که او همیشه از آنها برای خود و مشتری هایش استفاده می کند.

لیست این میکاپ آرتیست شامل یک ماسک مرطوب کننده ۵۸ پوندی، یک لایه بردار یک بار در هفته ای ۳۴ پوندی و یک ماسک زغال کره ای به شکل نوار های باریک برای روی بینی برای پاکسازی جوش های سرسیاه است.

محصولات مراقبت پوست

محصولات مراقبت پوست محبوب آرایشگر مگان مارکل

این آرایشگر با منتشر کردن عکسی از این محصولات در پیج اینستاگرام خود نوشت: “درحال حاضر این محصولات حتی در سفر همراه من هستند.”

او توضیح داد که از این محصولات به صورت روزانه استفاده نمی کند چرا که خودش دارای پوست حساس و آکنه های کیستی است و نمی تواند از محصولات زیادی روی پوستش استفاده کند.

محصولات مراقبت پوست

ماسک زغال و لایه بردار این میکاپ آرتیست

مارتین گفت وی ابتدا هر دوهفته یک بار پس از حمام، نوارهای بینی ماسک زغال از یک برند کره ای به نام Nesura را استفاده می کند.

سپس هفته ای یک بار لایه بردار صورت از Paula’s Choice را به مدت ده دقیقه روی تمام صورتش استفاده کرده و سپس با آب سرد می شوید.

به دنبال آن یک ماسک صورت مرطوب کننده قوی پوست از Clark’s Botanicals و یا ماسک Violet-C Radiance از برند Tatcha 52 پوندی (۶۸ دلار) را استفاده می کند.

محصولات مراقبت پوست

مرطوب کننده و ماسک صورت پیشنهادی دنیل مارتین

اوایل این ماه، مارتین افشا کرد مگان مارکل برای شرکت در برخی از رویدادهای رسمی به جای کمک گرفتن از یک میکاپ آرتیست حرفه ای، خودش آرایش خود را انجام می دهد.

و ظاهرا با وجود آنکه دنیل مارتین به عنوان میکاپ آرتیست اصلی در روز عروسی مگان مارکل انتخاب شده بود، ولی مارکل خودش سهم زیادی در آرایش خود داشته است چرا که وقتی هواداران از مارتین سوال کردند، آیا وی مسئول آرایش “زیبا” و “طبیعی”  مگان مارکل در آرایش روز عروسی بوده، وی در جواب پاسخ داد: “نه ، او خودش انجام داد، کارش خوب بود،نه؟”

منبع : https://persianv.com/zibaee/
موضوعات مرتبط :
نظر شما