جذاب ترین مرد 2013 دنیا + عکس

جذاب ترین مرد دنیا ، جدیدترین عکس آدام لوین

آدام لوین خواننده مشهور و جوان آمریکایی عضو گروه مارون 5 از سوی مجله پیپل به عنوان جذاب ترین مرد سال 2013 دنیا انتخاب شد. در ادامه عکس های آدام لوین را مشاهده خواهید کرد.

مجله پیپل در این گزارش خود آورده :به عنوان یک خواننده و آهنگساز «آدام لوین» فانتزی های لازم برای دریافت جوایز «گرمی» را دارد. این چهره 34 ساله سالهای گذشته درکنار چهره های معروفی همچون «چنینگ تیتوم» و «برادلی کوپر» نامزد دریافت این عنوان بوده است.حوادث

حوادث

 

آدام لوین روی جلد مجله سرگرمی پیپل«لوین» علاوه بر حضور موفق در عرصه موسیقی (داور مسابقه Vioce) یکی از چهره های کمتر شناخته شده در عرصه سینما هم بوده است که نمونه آن بازی در فیلم «ایی تی :موجود فرازمینی» ساخته «استیون اسپیلبرگ» بوده است.

آدام لوین با سری تراشیدهگفتنی است «برادلی کوپر» ، «مت دیمون» ، «چنینگ تیتوم» ، «رایان رینولدز» ، «برد پیت» و «جورج کلونی» (2 بار) به عنوان جذاب ترین مردان سال از نظر مجله پیپل معرفی شده اند.
 

عکسی متفاوت از آدام لوین خواننده آمریکایی


آدام لوین متولد (18 مارس 1979) خواننده و ترانه سرا اهل ایالات متحده آمریکا است. او عضو گروه مارون فایو می باشد.
 

او در لوس آنجلس متولد شده و فرزند پاتسی نواه و فرد لوین است. دایی او تیموتی نواه روزنامه نگار و نویسنده است. او دارای یک برادر، مایکل، و خواهر، جولیا میلن است.

منبع : namnak.
موضوعات مرتبط :
نظر شما