با 5 برند ایرانی مانتو آشنا شوید

یکی از لباس‌های ضروری خانم‌های ایرانی مانتو است. در ادامه ۵ برند مطرح مانتو ایرانی را به شما معرفی می‌کنیم.

البته برندهای زیاد دیگری مخصوصا در تولید مانتوی ایرانی مطرح است که با یک جستجوی ساده به آنها خواهید رسید. برخی از این برندهای ایرانی دارای سایت و صفحات فیسبوک و اینستاگرام هستند و می‌توانید نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید.

شاید همه اینها دلیلی شود بر اینکه  محصولات برندهای ایرانی را جایگزین محصولات برندهای خارجی کنیم.

مانتو اریکا
مانتو
اریکا  اولین برند لباس ایرانی است که  فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ و در زمینه‌ تولید پوشاک برای بانوان آغاز کرده است.

مدیریت این برند در سال ۹۰ به عنوان مدیر برتر سال شناخته شده و توانسته است نام خود را به عنوان برند شایسته‌ ایرانی ثبت کند. این برند سعی دارد تا علاوه بر مانتو فعالیت خود را برای تولید کفش، کیف و شال نیز توسعه دهد.

مانتو انارگل
مدل مانتو
 مانتو انارگل از دی ماه سال ۹۱ کار خود را آغاز کرده و در تلاش است تا از پارچه‌های داخلی و طرح‌های ایرانی برای تولید لباس‌های خود استفاده کند.

برای رسیدن به این هدف نیز انارگل از همراهی متخصصین و کارشناسان این زمینه استفاده کرده است.

مانتو آپامه
مدل مانتو ایرانی
مانتو آپامه یعنی مانتوی خوش آب و رنگ و زیبا. مدیران این برند ایرانی شبنم مختاریان و ضحی مخبری هستند که هر دو تحصیل کرده رشته طراحی لباس بوده و از یک سال پیش با نام این برند فعالیت می‌کنند.

اگر به نمونه مانتوهای این برند ایرانی توجه کنید متوجه خواهید شد که مانتوهای آپامه دارای رنگ‌بندی زیادی بوده و بسیار هم جالب و متنوع طراحی شده‌اند. می‌توانید محصولات جدید این برند را از ادرس اینستاگرام آپامه دنبال کنید.

مانتو آیدا رحیمی
 مانتو ایرانی
 یکی از برندهای ایرانی که توجه ما را بیشتر از همه به خود جلب کرده است، مانتوهای این برند ایرانی است.

مدل مانتو ایرانی این برند بسیار شیک و عامه پسند بوده و برای همین هم مورد توجه خانم‌های ایرانی زیادی است.

شعار کاری مدیران این برند این است که می‌خواهیم زنان ایرانی را شیک‌پوش‌تر کنیم.  خوب است که شانس طراحی مطلوب را به این برند شایسته‌ ایرانی بدهیم.

 مانتو مشکات
 مانتو زنانه ایرانی
مزون مشکات بیش از ۳۰ سال در زمینه‌ آموزش خیاطی تجربه داشته و حالا هم به دنبال مطرح شدن برند خود در میان نمونه‌های مشابه داخلی است. مانتوهای این برند با متد اِسمود فرانسه دوخته می‌شوند که یکی از متدهای جالب و دقیق خیاطی است./مدآنلاین

منبع : varzeshebanovan
موضوعات مرتبط :
نظر شما