ایده‌هایی برای سفارش کیک تولد شوهر

تنوع مدل‌های کیک برای جشن تولد کودکان و خانم‌ها نسبت به کیک‌های تولد مردانه خیلی بیشتر است. در اینجا چند طرح کیک زیبا و مناسب برای سفارش کیک تولد شوهر یا جشن‌های تولد آقایان را به شما معرفی می‌کنیم.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانم‌ها زمانی که می‌خواهند همسرشان را با یک کیک تولد سوپرایز کنند، انتخاب مدلی جذاب و متفاوت است.


برترین طرح‌های کیک تولد برای شوهر

برخی معتقدند که کیک‌ها و گل‌ها فقط برای زنان مناسب هستند.  این تصور اصلا درست نیست زیرا کیک و هدیه می‌تواند همه آدم‌ها را خوشحال کند.

شما می‌توانید یک کیک تولد خاص و زیبا برای سفارش کیک تولد شوهر انتخاب کرده و یا خودتان آن را بسازید. در هر صورت، مهم این است که بتوانید او را در روز تولدش خوشحال و هیجان‌زده کنید.

یک کیک تولد عاشقانه و تدارک یک مهمانی با حضور خانواده و دوستان، می‌تواند انتخاب خوبی برای سوپرایز کردن همسرتان باشد.

 

ایده هایی برای سفارش کیک تولد شوهر

خرید اینترنتی کیک تولد آس

 


چه کیکی برای شوهر مناسب است و چه ویژگی‌هایی دارد؟

1- طرح کیک تولد شوهر باید جذاب و اصیل باشد.
۲-  در طراحی کیک از تزییناتی که نماد قدرت و شجاعت است استفاده می‌شود.
۳- برای انتخاب رنگ کیک بیشتر از طیف رنگ‌های تیره یا ترکیب رنگ‌های تیره و روشن استفاده می‌شود.
۴- معمولا از جزییات کوچک و ریز در کیک‌های مردانه استفاده نمی‌شود.


طرح داخل کیک‌های مردانه تفاوتی با کیک‌های زنانه ندارند. می‌توانید فیلینگ کیک تولد شوهرتان را به سلیقه خودتان انتخاب کنید.


فرم و اندازه کیک

وجود کیک برای جشن تولد یک شرط ضروری است. چنین مراسمی بدون یک کیک زیبا و جذاب بی‌معنی می‌شود.

کیک تولد فقط جزیی از منوی غذا نیست؛ بلکه رسمی همیشگی در تمام جشن‌های تولد است. بنابراین بسیاری از زنان به دنبال ایده‌های جذاب برای کیک تولدی مناسب شوهرانشان هستند.

انتخاب یک کیک برای همسر عزیزتان کار چندان دشواری نیست. این کیک می‌تواند بسته به تعداد مهمانانتان یک یا چند طبقه باشد. یک کیک کوچک برای یک مهمانی خانوادگی و کم جمعیت کافی است ولی یک جشن بزرگ با مهمانان زیاد، بدون وجود یک کیک بزرگ و پر زرق و برق نمی‌تواند جالب باشد.


از روبان، مهره، گل‌های کوچک و تزیینات صورتی در کیک تولد شوهرتان استفاده نکنید؛ مگر اینکه کیک طرح طنزآمیز یا خنده‌دار داشته باشد.


کیک تولد با طرح قلب، زنانه نیست و می‌تواند برای تولد همسرتان مناسب باشد. انتخاب کیکی با طرح قلب می‌تواند نشانه عشق عمیق شما به همسرتان باشد.

کیک تولد ردولوت قلب

خرید اینترنتی کیک تولد قلب


طراحی کیک

گام بعدی، انتخاب طرح کیک است. کیک مناسب شوهرتان می‌تواند بازتابی از فعالیت‌های حرفه‌ای یا سرگرمی‌های مورد علاقه او باشد.


مثلا اگر همسر شما عضو ارتش است، می‌توانید کیکی با رنگ و تزیینات نظامی (مثل سلاح، مهمات، تجهیزات نظامی و...) برای  سفارش کیک تولد شوهر انتخاب کنید.


می‌توانید از طرح اکسسوری‌های زیبا و شیک مثل ساعت مچی استفاده کنید.


اگر شوهرتان به ماهیگیری علاقه دارد می‌توانید کیکی به شکل ماهی، قایق یا قلاب ماهیگیری تهیه کنید.


اگر همسرتان ورزشکار است، می‌توانید از طرح کفش یا کیف ورزشی استفاده کنید. مطمئن باشید حتی ورزشکارانی که از رژیم‌های سخت پیروی می‌کنند هم تکه‌ای از این کیک را خواهند چشید.

ایده هایی برای سفارش کیک تولد شوهر

خرید اینترنتی کیک تولد توپ فوتبال


آیا شوهرتان دست به آچار است و می‌تواند همه چیز را تعمیر کند؟ بهتر است به این خصوصیت او توجه کنید و کیکی با طرح ابزارآلات برایش سفارش دهید.

 


اگر همسرتان طرفدار سرسخت فوتبال است، می‌توانید از کیکی با طرح توپ یا زمین فوتبال یا طرحی با نمادهای تیم‌ مورد علاقه او استفاده کنید.

خرید اینترنتی کیک تولد توپ فوتبال

 

خرید اینترنتی کیک تولد بارسلونا

منبع : natli.
موضوعات مرتبط :
نظر شما