ترفندها، روش ها و همه چیز درباره تعمیرات خودرو

تعمیرات خودرو

در زمان های قدیم، حمل و نقل و جابه جایی از یک مکان به مکان دیگه، کار سخت و مشکلی بود. همچنین این کار، یک پروسه بسیار زمان بر هم بود. چون در اون زمان ماشین و خودرو های امروزی وجود نداشت، افراد مجبور بودن که از حیواناتی مثل اسب و ... استفاده کنن. اما استفاده از این روش ها، خیلی سخت بود و مشکلاتی داشت. بنابراین مدتی بعد، خودرو به وجود اومد. خودروها که امروزه هم هستند، می تونن مسافت زیادی رو بدون خستگی در زمان کمی برن. اما اگه این خودرو خراب بشه و مشکلی واسش پیش بیاد چی میشه؟ در این مواقع تعمیرات خودرو به چشم میاد. تعمیرات خودرو خیلی مهمه. بنابراین در این پست با من همراه باشید تا درباره تعمیرات خودرو براتون بگم.

تعمیرات خودرو

نکاتی برای مراقبت از خودرو

اگر بتونین به خوبی از خودرو خودتون مراقبت کنین، قطعا تعداد دفعاتی که تعمیرگاه رو می بینید به حداقل میرسه! در ادامه یک سری نکات براتون ذکر میشه.

همیشه به صورت دوره ای روغن موتور رو بازدید و تعویض کنین. این مورد خیلی مهمه. گرچه خیلیها اهمیت این کار رو می دونن اما ممکنه یادتون بره!

فیلتر هوا رو فراموش نکنین! می دونین که فیلتر هوا باید در مواقع نیاز تعویض بشه. در غیر این صورت میتونه باعث اختلال در سوخت رسانی خودرو، باعث کم شدن شتاب خودرو و خیلی چیزای دیگه بشه.

تسمه ها هم از موارد مهم هستن. همیشه بعد از هر ۲۵ هزار کیلومتر، تسمه ها رو چک کنین. همچنین بعد هر ۵۰ هزار کیلومتر هم اونا رو تعویض کنین. اگه این اتفاق نیفته، ممکنه اتفاق ناگواری پیش بیاد! ممکنه وقتی در حال سفر هستین، تسمه پاره بشه و ...

 

خدمات تعمیر ماشین در محل

شمع ها قسمت هایی از خودرو هستن که درون موتور، هوا و سوخت که مخلوط شدن رو مشتعل میکنه. بنابراین کارکرد صحیح اون خیلی مهمه. اونها رو چک کنین و اگه دیدین شتاب ماشین کمه، جرقه نامناسب هست، یا استارت به خوبی زده نمیشه با نظر سازنده اونها رو تعویض کنین.

نکاتی برای تعمیرات خودرو

در صورت نیاز به تعمیرات خودرو چیکار کنیم؟؟

معلومه باید تعمیرش کنین!!!!

شما سه راه بیشتر ندارین! یا باید خودتون تعمیر کنین که ممکنه همیشه نتونین این کار رو انجام بدین.

یا باید به روش سنتی ماشین رو به تعمیرگاه ببرین. در این روش شاید نتونین به آسونی به تعمیرگاه مراجعه کنین.

اما بهترین و جدیدترین روش هوم سرویزه! شما می تونین با یک کلیک به صفحه تعمیر خودرو برین و سفارش خودتون رو ثبت کنین. سرویز دهنده های ما به محل زندگی شما مراجعه می کنن و خودرو شما تعمیر میشه! حتی می تونین از جشنواره تقدیر هوم سرویز هم استفاده کنین! به همین سادگی!

هزینه تعمیرات خودرو

بنابراین امروزه، تعمیرات خودرو یک امر خیلی مهم هست که باید حتما به خوبی انجام بشه. شما می تونین با کمک هوم سرویز این کار رو انجام بدین. هوم سرویز به راحتی به محل زندگی شما میاد و ماشین شما رو براتون به خوبی، با کم ترین قیمت و بهترین کیفیت تعمیر می کنه. کافیه سفارش خودتون رو با یک کلیک ثبت کنین. نظر شما چیه؟ حتما نظر خودتون رو به ما بگید. مطالب دیگه رو هم از دست ندید!

منبع : /homeservize
موضوعات مرتبط :
نظر شما