کارآفرینی در منزل با سرمایه زیر یک میلیون تومان


چکیده : در این مقاله قصد داریم کارآفرینی در منزل با سرمایه زیر یک میلیون تومان پیشنهاد دهیم بسیاری از ایده ها به دلیل بازدهی و درآمد کم حذف شدند و تنها ایده های پول ساز که با سرمایه یک میلیوت تومان می توان راه اندازی کرد را پیشنهاد می دهیم به شما توضیح می دهیم با سرمایه زیر یک میلیون تومان می توانید انواع کار در منزل را راه اندازی کنید و درآمد چندین میلیونی کسب کنید.

می توان گفت یکی از خصوصیات خوب کار در منزل سرمایه گذاری اندک آن است به همین ترتیب زمانی که سرمایه گذاری اندکی در حوزه کسب و کار صورت می گیرد ریسک آن فعالیت خانگی نیز بسیار پایین می آید برخی از ایده های کار در منزل مانند بسته بندی حبوبات در منزل یا بسته بندی خشکبار در منزل چون به دستگاه بسته بندی احتیاج دارد هزینه ها را بیش از یک میلیون بالا می برد به همین دلیل در این مقاله راجع به آن ها صحبت نمی کنیم در صورتی که اگر مجوز های لازم را از سازمان جهاد کشاورزی بگیرید دولت وام های بسیار خوبی برای کارآفرینان در حوزه مشاغل خانگی پرداخت می کند یعنی می توان با سرمایه زیر یک میلیون نیز بسته بندی حبوبات و… در منزل راه اندازی کرد اما در این مقاله تنها ایده های کارآفرینی در منزل که زیر یک میلیون تومان سرمایه مورد نیاز است را بررسی می کنیم .

پیشنهاد : 50 ایده برای کار در منزل خانم ها را مطالعه کنید مطالعه.

معرفی انواع کار در منزل با سرمایه زیر یک میلیون

1- ادمین تلگرام

یکی از جذاب ترین ایده های کار در منزل حوزه مشاغل اینترنتی است در ایران چهل میلیون کاربر تلگرام داریم و بهترین شبکه اجتماعی برای کسب درآمد در ایران کانال تلگرام است اما دلایل پول ساز بودن کارآفرینی در منزل از طریق تلگرام به شرح زیر است :

 • فقط به یک موبایل و اینترنت نیاز دارید
 • چهل میلیون ایرانی از این برنامه استفاده می کنند که بازار فروش فوق العاده جذابی است
 • درآمد چند ده میلیونی فقط از طریق تبلیغات  در انواع کانال های تلگرام
 • همیشه در دسترس و فراگیر

اما برای این که کاربرای کانال تلگرامتان زیاد شود و بتوانید از آن کسب درآمد کنید باید به نکات زیر دقت نمایید :

 1. محتوا خوب و با کیفیت تولید کنید
 2. استمرار در تولید محتوا کانال تلگرام
 3. کپی برداری ممنوع محتوا را خودتان تولید کنید
 4. بازار هدف و گروه سنی مشتریانتان را بشناسید
 5. از قرار دادن متن های طولانی جدا خود داری کنید
 6. بیش تر از عکس و فیلم در کانال تلگرام تان استفاده کنید
 7. تبلیغات فراموش نشود
 8. با کاربران سایتتان تعامل داشته باشید

 

2- ادمین اینستاگرام 

همانطور که گفتیم کسب و کار های اینترنتی بازار فوق العاده خوبی دارند دومین شبکه اجتماعی که ایرانیان از آن استقبال کرده اند اینستاگرام است شما اگر یکی از انواع  کار در منزل انجام می دهید می توانید از طریق تلگرام و اینستاگرام محصولات خود را بفروش برسانید یا حتی اگر هیچ کارآفرینی در منزل انجام نمی دهید از طریق تبلیغ در اینستاگرام می توانید کسب درآمد کنید اما نکاتی که برای موفقیت در اینستاگرام باید رعایت شود عبارت است از :

 • استفاده از عکس و فیلم های با کیفیت و مفهومی
 • تولید محتوا یکتا
 • بر روی عکس و فیلمتان برند خود را ثبت کنید
 • بازار هدف را بشناسید مثلا برای گروه سنی خاصی محتوا تولید کنید
 • از هشتگ استفاده کنید
 • تبلیغات در سایر پیج ها کمک بسیاری به موفقیت شما می کند

3- تولید زیور آلات در منزل :

زیور آلات یکی از مشاغل پر طرفدار خانگی است که بسیاری از خانم ها آن را به عنوان کار در منزلانتخاب می کنند هزینه تولید یک دست بند یا گردن بند بسیار کم است حدود ۵ هزار تومان ! به همین دلیل این کار را به عنوان کارآفرینی در منزل با درآمد خوب تعریف می کنیم . تولید زیور آلات در منزل شامل موارد زیر می شود :

 • گردن بند دست ساز
 • دست بند دست ساز
 • دست بند دوستی
 • گوشوار دست ساز
 • سنجاق سر دست ساز
 • تاج سر دست ساز

برای آموزش ساخت انواع زیورآلات در منزل شما می توانید عضو کانال کار در منزل به آیدی kardarmanzelpdf شوید و به رایگان نحوه ساخت را آموزش ببینید .

مراحل راه اندازی کارآفرینی در منزل به وسیله تولید زیورآلات و بدلیجات :

 1. عضویت در کانال کار در منزل و یادگیری ساخت انواع زیور آلات در منزل
 2. خرید مواد اولیه و تمرین در منزل
 3. دانلود بسته آموزشی بازاریابی و فروش محصولات خانگی و مطالعه دقیق آن
 4. استفاده از راه ها و آموزش های بسته آموزشی
 5. کسب درآمد میلیونی پس از ۴۰ روز

ساخت زیور آلات در منزل

ساخت دست بند در منزل

 

4- تولید عروسک در منزل 

بسیاری از کارآفرینان موفق و صاحب نامی که از کار در منزل شروع کرده اند وجه اشتراک زیادی با یکدیگر دارند همه آن ها صبور با پشتکار و خلاق هستند برای موفقیت در تولید عروسک در منزل نیز حتما این خصوصیات نیاز است تولید عروسک در منزل یکی از انواع کارآفرینی در منزل است که با سرمایه زیر صد هزار تومان نیز می توان راه اندازی کرد.

عروسک سازی در منزل

عروسک سازی در منزل

5- ساخت تراریوم در منزل

با توجه به شیوه زندگی امروزی و آپارتمان نشینی بسیاری از مردم به طبیعت و گیاهانی که در فضای کوچ رشد کنند نیاز دارند این نیاز باعث شده بازار فروش تراریوم گسترش یابد . اگر به تولید تراریوم علاقه مندید باید ویژگی های شخصیتی زیر را داشته باشید :

 1. علاقه مند به طبیعت و گیاه
 2. خلاق و خوش ذوق
 3. صبور
 4. دارای پشتکار
 5. قدرت بازاریابی و فروش

اما سرمایه مورد نیاز برای ساخت تراریوم چقدر است ؟ هزینه ها را به طور متوسط برای یک تراریوم عادی گردآوری کرده ایم اما این نکته را مد نظر داشته باشید ممکن است این هزینه ها مقداری بیش تر یا کم تر شود :

 1. خرید کاکتوس 5 هزار تومان
 2. ظرف مورد نیاز 4 هزار تومان
 3. خاک برای هر ظرف نصف پاکت نیاز است 5 هزار تومان
 4. تزیینات درون ظرف تراریوم 5 هزار تومان

جمع کل هزینه ها 19 هزار تومان و فروش تراریوم معمولا  40 هزار تومان به بالا است یعنی برای هر محصول حدود 20 هزار تومان سود خواهید داشت روزی فقط 5 محصول را بفروشید به راحتی در ماه 3 میلیون تومان درآمد کسب می کنید .

نکته : کاکتوس به راحتی تکثییر می شود با خرید اولیه و رشد پس از مدتی تکثییر می شود و نیازی به خرید دوباره کاکتوس ندارید .

نکته : اگر تعداد بالا خرید داشته باشید ظرف و خاک می توانید با قیمت بسیار کم تری بخرید .

نکته مهم : برای فروش محصولاتتان حتما فایل آموزشی بازاریابی و فروش محصولات خانگی را مطالعه کنید .

ساخت تراریوم در منزل

ساخت تراریوم در منزل

6- چرم دوزی در منزال

سرمایه مورد نیاز برای این نوع کارآفرینی در منزل حدود 200 هزار تومان است . چرم دوزی رشته ایی است که اکثر خانم ها به آن علاقه مند هستند اما مثال نقض های فراوانی دارد مانند آقای بهروز زالی  که به وسیله چرم دوزی دو میلیارد تومان درآمد داشته است .

منبع : manzelkar
موضوعات مرتبط :
نظر شما