خواص سیاه دانه برای لاغری و طرز تهیه معجون لاغری
 

خواص سیاه دانه برای لاغری موضوع این بخش از آسان طب است. سیاه دانه یکی از داروهای گیاهی است که فواید زیادی دارد. به عنوان مثال از خواص سیاه دانه میتوان به خاصیت لاغر کنندگی ، رقیق کنندگی اخلاط سینه، تصفیه کننده خون، دافع اخلاط زیان آور، زیاد کننده ادرار و شیر، خشک کننده ترشحات زخم ها  و … اشاره کرد. سعی کنید همیشه مقداری سیاه دانه در منزل داشته باشید تا در مواقع لزوم از ان استفاده کنید.

 

خواص سیاه دانه برای لاغری و طرز تهیه معجون لاغری

به گزارش آسان طب خواص سیاه دانه برای لاغری بی نظیر است . شما میتوانید از ترکیب سیاه دانه با چند داروی دیگر یک معجون گیاهی تهیه کنید و از ان برای چربی سوزی و لاغری تان استفاده کنید. برای استفاده از خواص سیاه دانه برای لاغری و طرز تهیه معجون لاغری ابتدا باید از عطاری معتبر ۵۰ گرم سیاه دانه ، ۵۰گرم زیره سیاه ، ۲۵ گرم طباشیر ، ۲۵گرم تخم گشنیز ، ۲۵گرم هلیله سیاه ، ۲۵گرم لاک مغسول و۵۰ گرم زنیان را خریداری کنید.

برای تهیه این معجون لاغری در مرحله بعد این مواد را با هم مخلوط کرده و حسابی پودر کنید . اکنون شما باید روزی نصف قاشق چایخوری از این ترکیب را باعسل و آب گرم  بخورید. این ترکیب به شدت چربی سوز است و موجب کاهش وزن شما خواهد شد.

یاداوری میکنیم که اگر بد دارو هستید و نمیتوانید طعم ان را تحمل کنید میتوانید کپسولهای خالی ر از لوازم بهداشتی بخرید. سپس کپسول ها را با این ترکیب پر کنید  و روزی یک تا دو کپسول به فاصله ۸ساعت بخورید تا تاثیر ان را ببینید.

نکته بیشتر برای لاغری و استفاده از خواص سیاه دانه برای لاغری

به گزارش آسان طب نکته اول اینکه شما باید  اول رژیم غذایی بگیرید تا کمی وزنتان کمتر شود. سپس شروع به ورزش کنید. چون ورزش با وزن خیلی سنگین ممکن است شما را دچار سیاتیک یا دیسک کمر کند. پس ابتدا با این معجون و رژیم غذایی کمی وزنتان را کم کنید . سپس برای افزایس سرعت لاغری ورزش را هم انجام دهید.

منبع : asanteb.
موضوعات مرتبط :
نظر شما